Letní kino Krakov | Prvok, Šampón, Tečka a Karel

Kdy: 14. 8. 2021 21:15

Kde: Krakov

Plakát

Ve sportovním areálu v Krakově od 21:15.

Typ akce: kino-film (komedie (film))
Bezbariérový vstup na akci Vstup na akci povolen se zvířaty

SDH a Obec Krakov Vás srdečně zvou na třetí letošní projekci letního kina v Krakově.
Promítáme aktuální a žádanou českou komedii se silným hereckým obsazením - PRVOK, ŠAMPÓN, TEČKA A KAREL.
V sobotu 14.8.2021 od 21:15 u budovy sportovního areálu. Vstupné 130 Kč, občerstvení zajištěno.
Pro diváky bude připraveno posezení na židlích a "pivních lavicích". Pro větší pohodlí doporučujeme přinést vlastní deku, kempingové křesílko apod.
V případě deště přesun na jiný termín. Přijďte do kina pod širým nebem - těšíme se na se na Vaši účast!

Bližší informace k filmu:

V příběhu Prvoka, Šampóna, Tečky a Karla si čtyři kamarádi ve středním věku přiznají, že nežijí tak, jak si představovali. A rozhodnou se vyřešit svou krizi provokativní hrou a plněním odvážných úkolů. Jak čtyřicátník zjistí, jestli je opravdovej chlap? Jak zabrání korozi svých ideálů, rozplynutí snů a scvrkávání varlat? Prvok, Šampón, Tečka a Karel se pokusí najít v sobě odvahu udělat pořádnou kravinu jako zamlada. Nebo aspoň odvahu za všech okolností říkat to, co si opravdu myslí. Kdo splní úkol, není sráč… (Bontonfilm)

Ukázka z filmu: https://www.youtube.com/watch?v=66n_hm99IiU

Adresa místa konání