Posvícení

PosvíceníBavili se děti i dospělí

9. listopadu 2013

V polovině listopadu, kdy už skončila všechna práce na polích, zahradách a zahrádkách, nás vždy po zásluze čeká velká sláva v podobě svatomartinského posvícení. Posvícenský den zahájí odpoledne dětská diskotéka, kde se děti mohou vyřádit při nejrůznějších hrách, soutěžích a písničkách. Na odpolední skotačení dětí pak naváže posvícenská zábava pro dospělé s klávesami Václava Chaloupky. Po celý slavnostní den se podává místním občanům i chalupářům vynikající uzená kýta jako poděkování obce za veškerou činnost v průběhu uplynulého roku. I letošní posvícení bylo velmi vydařené, dokonce zde vznikl spontánní nápad (a záhy byl i zrealizován) – tajné nafocení kalendáře, v němž měli hlavní roli krakovští muži... :-)

Fotografie z dětské diskotéky

Fotografie z posvícenské zábavy