Raftování po Otavě/Vltavě

raftování po otavě/vltavě

Raftování po Otavě/Vltavě

4. - 8. července 2012

Příhodný název pro tento článek by také mohl být „Aneb Jak jsme se ve středu v 8:30 vydali na Otavu a v 8:36 to v Bělbožicích krouhli směr Vltava“. Otava byla poslední řekou, kterou jsme v Čechách chtěli sjíždět, ale není nám přána.

V noci před odjezdem se totiž řeka rozvodnila a kemp, ve kterém jsme měli po příjezdu stanovat, byl zatopen. Vrátili jsme se tedy po 2 letech na místo činu, na velmi krásnou, ale vodáky přeplněnou Vltavu. Přestože každý den zapršelo, počasí nám přálo, protože přes den nám svítilo na cestu slunce a až v kempu po postavení stanů přišel po horkém dni osvěžující déšť. Po dešti jsme večery trávili u táboráku s kytarou a písní na rtech. Stihli jsme navštívit i některé pamětihodnosti, např. hrad Zvíkov a nádherný Český Krumlov, památku UNESCO.

Fotografie z akce

Aktuálně

Komunální služby

Červen2026
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7
8 9 10
11 12 13 14
15
16 17 18 19 20 21
22 23 24
25 26 27 28
29
30 1 2 3 4 5
Kalendář svozu odpadu

Panoramatické foto

Panoramatické fotografie